logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 22 grudnia 2014 11:46

Anioł pasterzom mówił....

Dnia 19 grudnia 2014 roku w Złocienieckim Ośrodku Kultury odbył się II Gminny Przegląd Jasełek i Kolędników pt. „Anioł pasterzom mówił...". Zgłosiła się tylko jedna grupa nad czym bardzo ubolewamy i mamy nadzieję, że to chwilowe trudności.

Przedstawienie jasełkowe pt. „Dawno temu w Betlejem" zaprezentowała grupa przedszkolna „Pastorałki" z Przedszkola Prywatnego w Złocieńcu. W specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Śpiewały znane kolędy i pastorałki, ku wielkiemu zaskoczeniu widzów były nawet partie solowe. Dzieci pokazały swoje umiejętności wokalne ale także i aktorskie. Swoim występem przedszkolaki wprowadziły świąteczny nastrój w progi Ośrodka Kultury. Jasełka przygotowała nauczycielka przedszkola – Pani Anna Świstun. Kiedy artystyczna część dobiegła końca wszyscy występujący na scenie dostali gromkie brawa, które były uznaniem za piękne wystawione przedstawienie. Na koniec dzieci dostały na pamiątkę - Zajączka Złocieniaszka i słodki upominek.

Dziękujemy i zapraszamy za rok !!!

Media

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus