logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 22 czerwca 2015 10:57

Artystyczny rok zakończony

17 czerwca 2015 roku w Złocienieckim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Koncert odlotowo-kabaretowo poprowadziły Julia Michalak i Agnieszka Reczko.

Po wejściu do holu, w Galerii na Ścianie można było obejrzeć prace plastyczne i ceramiczne dzieci uczęszczających na zajęcia do Pani Elżbiety Kordek. Koncert podzielony był na bloki tematyczne.

 

W I bloku zaprezentowały się zespoły muzyczne: „The Flocks” oraz „Whispers” pracujące pod czujnym okiem instruktora Artura Kunasza.

W bloku II totalna zmiana, gdyż swoje umiejętności zaprezentowały zespoły taneczne:

-        „Trzpioty I i II” oraz „Cheerleaderki” - instr. Małgorzata Szumlańska

-        „Tip-Top” - instr. Marta Gawryłow

-        „Złocienie” oraz Uniwersytet III Wieku – inst. Romana Kowalewicz

-        Taniec Towarzyski – instr. Katarzyna Balon

W III bloku obejrzeć mogliśmy legendę o Smoku Wawelskim w wykonaniu grup teatralnych „Starszaki – Młodziaki” oraz „Molików” prowadzonych przez instr. Wioletę Szczecińską.

W bloku IV jako ostatni zaprezentowali się wokaliści i zespoły wokalne: „Maluszki”, „Chochliki” oraz „Zespół wokalny – starszy” w piosence finałowej pt. „Najlepsze chwile”. Na co dzień wszyscy wokaliści uczą się śpiewu pod okiem Pani Wioli Krzemińskiej.

Po ostatnim występie na scenę poproszeni zostali kolejno instruktorzy do wręczenia dyplomów i słodkich upominków wszystkim uczestnikom zajęć.

 

Dziękujemy za cały rok ciężkiej pracy, cierpliwość i współpracę.

Życzymy wspaniałych i udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus