logo zok

Współpraca z partnerami

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
piątek, 29 kwietnia 2016 05:47

Laureaci konkursu "Okładka mojej ulubionej książki"

kat.13-15 lat I miejsce kat.13-15 lat I miejsce Natalia Lipska ze Złocieńca

PROTOKÓŁ
WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ZESPOŁÓW PLASTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
– etap powiatowy
„OKŁADKA MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI" 2016

Do etapu powiatowego zgłoszonych zostało 95 prac konkursowych.
Prace ocenione zostały w czterech przedziałach wiekowych:
- 6-9 lat
- 10-12 lat
- 13-15 lat
-16-19 lat

Jury w składzie :
Agnieszka Świerczek
Dariusz Kosiński
Elżbieta Kordek

Po dokładnym obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac konkursowych, dokonano ich oceny .Wzięło pod uwagę poziom artystyczny prac w zależności od wieku autora, zgodność z tematyką konkursu, technikę wykonania, ogólny wyraz artystyczny wyłoniła autorów i ich prace, które będą reprezentowały powiat drawski na etapie wojewódzkim oraz przyznano dyplomy i nagrody rzeczowe.

W kategorii wiekowej 6- 9 lat
I miejsce – Tomasz Kiejno lat 9
ZS w Nowym Worowie
Opiekun: Ewa Jakszuk

II miejsce Michał Boruchajzer lat 8
SP w Wierzchowie
Opiekun: Ewa Pałeczka

III miejsce –Hanna Hurka lat 8
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

Wyróżnienia:
- Jaś Jaśkiewicz - lat 6
Przedszkole Prywatne w Złocieńcu
Opiekun: Barbara Cuber
- Maja Łukomska – lat 9
SP w Czaplinku
Opiekun: Ewelina Fredyk
- Kalina Burdyńska – lat 8
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

W kategorii wiekowej 10- 12 lat

I miejsce – Oliwia Rydel - lat 11
SP w Mielenku Drawskim
Opiekun: Edyta Dziadek
II miejsce – Katarzyna Susołowska lat 13
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna
Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek
III miejsce –Julia Małecka lat 11
SP nr 1 w Złocieńcu

Wyróżnienia:
- Oliwia Leśniak lat 11
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek
- Amelia Pikula – lat 12
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek
- Agata Bober – lat 11
SP w Czaplinku
Opiekun: Inga Lewandowska

W kategorii wiekowej 13- 15 lat
I miejsce –Natalia Lipska lat 15
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna
Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek
II miejsce – Aleksandra Olszacka lat 14
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek
III miejsce – Maja Darłak lat 13
SP w Wierzchowie
Opiekun: E. Pałeczka

Wyróżnienie:
- Julita Stankowska – lat 13
SP w Mielenku Drawskim
Opiekun: Edyta Dziadek
- Jakub Andrzejak – lat 13
SP w Wierzchowie
Opiekun: E. Pałeczka

W kategorii wiekowej 16 – 19 lat
I miejsce – Oktawia Gwiaździńska lat 18
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

JURY:
Agnieszka Świerczek
Dariusz Kosiński
Elżbieta Kordek

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród które odbędzie się 6 maja 2016 roku o godz. 17.00 w Pracowni Plastyczno - Ceramicznej Złocienieckiego Ośrodka Kultury, Ul. Połczyńska 6.

kat. 6-9 lat    I miejsce Tomasz Kiejno z Nowego Worowa  kat. 6-9 lat II miejsce Michał Boruchajzer z Wierzchowa
 
kat. 6-9 lat I miejsce Tomasz Kiejno kat. 6-9 lat II miejsce Michał Boruchajzer
 kat. 6-9 lat III miejsce Hanna Hurka z Kalisza Pom  kat. 6-9 lat wyróżnienie Jaś Jaśkiewicz ze Złocieńca
 kat. 6-9 lat III miejsce Hanna Hurka  kat. 6-9 lat wyróżnienie Jaś Jaśkiewicz
 kat. 6-9 lat wyróżnienie Maja Łukomska z Czaplionka  kat. 6- 9 lat wyróżnienie Kalina Burdyńska z Kalisza Pom
kat. 6-9 lat wyróżnienie Maja Łukomska kat. 6- 9 lat wyróżnienie Kalina Burdyńska
 kat. 10-12 lat I miejsce Oliwia Rydel SP w Mielenku Drawskim  kat. 10-12 lat II miejsce Katarzyna Susołowska ze Złocieńca
 kat. 10-12 lat I miejsce Oliwia Rydel SP  kat. 10-12 lat II miejsce Katarzyna Susołowska
 kat.10-12 lat III miejsce Julia Małecka ze Złocieńca  kat.10-12 lat wyróżnienie Oliwia Leśniak z Kalisza Pom.
kat.10-12 lat III miejsce Julia Małecka kat.10-12 lat wyróżnienie Oliwia Leśniak
kat.10-12 lat wyróżnienie Amelia Pikula z Kalisza Pom kat.10-12 lat wyróznienie Agata Bober z Czaplinka
kat.10-12 lat wyróżnienie Amelia Pikula kat.10-12 lat wyróznienie Agata Bober
kat.13-15 lat I miejsce Natalia Lipska ze Złocieńca kat. 13-15 lat II miejsce Aleksandra Olszacka z Kalisza Pom
kat.13-15 lat I miejsce Natalia Lipska kat. 13-15 lat II miejsce Aleksandra Olszacka
kat.13-15 lat III miejsce Maja Darłak z Wierzchowa  kat. 13-15 lat wyróżnienie Julita Stankowska SP w Mielenku Drawskim
kat.13-15 lat III miejsce Maja Darłak  kat. 13-15 lat wyróżnienie Julita Stankowska
 kat.13-15 lat wyróżnienie Jakub Andrzejak SP w Wierzchowie  kat. 16-19 lat I miejsce Oktawia Gwiaździńska z Kalisza Pom
 kat.13-15 lat wyróżnienie Jakub Andrzejak  kat. 16-19 lat I miejsce Oktawia Gwiaździńska

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus