logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 07 maja 2012 13:27

Kinowe drogowskazy

Podczas ostatnich spotkań w ramach projektu „KinoSzkoła”szczególną uwagę zwróciliśmy na zachowania widzów w trakcie seansów filmowych. Powodem tego działania był fakt pojawienia się na drzwiach wejściowych do sali widowiskowo kinowej znaków graficznych. Przedstawiają one informacje dotyczące prawidłowego zachowania w Kinie.

Drogowskazy te wskazują, iż w kinie, zgodnie z jego regulaminem, nie można spożywać posiłków, robić zdjęć czy nagrywać filmów. Ponadto, bezwzględnie zakazuje się palenia papierosów oraz rozmawiania przez telefon komórkowy podczas trwania seansu czy wydarzenia artystycznego.

Widzowie seansów edukacyjnych zwrócili uwagę na nowe symbole i starali się ich przestrzegać. Takie zachowanie spowodowało, iż na sali kinowej panował spokój. Natomiast po zakończeniu seansów na sali panował zdecydowanie większy ład i porządek. Dziękujemy naszym widzom i pedagogom za przestrzeganie zasad panujących w Kinie Mewa. (ZOK)

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus