logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 26 marca 2019 15:28

7 nut na wiosnę

W piątek, 22 marca 2019 roku, w kinie „Mewa” Złocienieckiego Ośrodka Kultury odbył się niezwykły koncert, prawdziwa wiosenna mieszanka instrumentalistów i wokalistów.
Jako pierwszy na scenie zaprezentował się w piosence turystycznej zespół „Byle do góry” czyli Jerzy Hołownia wraz z synem Bartkiem.
W drugiej części koncertu wystąpił Marcin Naruszewicz - śpiewak operowy (a obecnie burmistrz Czaplinka), który swoim pięknym głosem wyśpiewał chwytające za serce włoskie pieśni i tango.
W trzeciej części koncertu zagrał dla nas nowo powstały zespół muzyczny w składzie: Albert Moroz (instrumenty klawiszowe), Aleksander Kijeński (perkusja), Tomasz Kucharski (bas) i Wojciech Kucharski (gitara i śpiew). Zagrali i zaśpiewali kilka rockowych i bluesowych przebojów.
A na koniec w dwóch piosenkach – „Zacznij od Bacha” i „Muza, muzyka” wraz z zespołem wystąpiła grupa wokalna Złocienieckiego Ośrodka Kultury, w składzie: Emilka Dąbrowska, Michał Krzemiński, Gosia Poręba, Ola Stasieluk, Oliwia Wierzbińska i Gosia Kwiatecka pod kierunkiem instruktora Wioletty Krzemińskiej.
Był to przepiękny koncert, pełen wzruszeń.
Dziękujemy.

foto. E.Kordek, tekst W. Krzemińska

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus