logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 01 października 2019 11:43

Inauguracja roku kulturalnego - Muzyczny Piątek z Robertem Luberą

Po wakacyjnej przerwie energetycznym koncertem Roberta Lubery i projektu "NIE-BO" rozpoczęliśmy cykl Muzycznych Piątków. 27 września salę widowiskową Złocienieckiego Ośrodka Kultury wypełniły bluesowe brzmienia w wykonaniu wybitnego muzyka, znanego przede wszystkim jako popularyzatora muzyki zespołu Breakout (wraz z Piotrem Nalepą tworzył projekt Tribute to Breakout), ale i innych muzycznych projektów. Kameralny charakter imprezy był okazją również do rozmów z muzykami - był czas na wymianę wrażeń, autografy oraz pamiątkowe zdjęcia.
Koncert był też inauguracją roku kulturalnego w ZOK, a jednocześnie pewnego rodzaju podsumowaniem sezonu plenerowego. Publiczność przywitaliśmy symboliczną lampką wina.
Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z koncertu i już dziś zapraszamy na następne Muzyczne Piątki - najbliższy już 25 października - wystapi na nim Witek Muzyk Ulicy.
tekst: M. Owczarek, foto: E. Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus