logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 24 lutego 2020 09:28

Ferie

Ferie w Złocienieckim Ośrodku Kultury zleciały nie wiadomo kiedy. Grupa młodych pasjonatów robotyki uczestniczyła w warsztatach z programowania photon robota w Bibliotece Publicznej w Złocieńcu. Roboty za sprawą młodych pasjonatów nie tylko poruszały się w wyznaczonych kierunkach, ale też wydawały przeróżne dźwięki i zmieniały kolory.
Popołudniami inna grupa w bibliotece bawiła się w teatr - pod czujnym okiem instruktor Barbary Bielak dzieci ćwiczyły dykcję wchodząc w przeróżne teatralne role.
W I tygodniu ferii od poniedziałku do czwartku młodzież uczestniczyła w warsztatach fotograficznych z Piotrem Krywanem - po wprowadzeniu teoretycznym, podczas zajęć praktycznych uczestnicy skupili się na portrecie w różnych warunkach oświetleniowych, a także zdjęciach plenerowych - nie zabrakło wypadu do lasu i ćwiczenia pejzaży.
W drugim tygodniu dzieci i młodzież brały udział w warsztatach malarskich pt. „LAS”, prowadzonych przez Agnieszkę Świerczek. Grupa młodych artystów stworzyła interesującą kolekcję pejzaży. Na zakończenie warsztatów odbył się wernisaż i każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz słodka niespodziankę.
Pamiętaliśmy też o młodszych uczniach - zajęcia z zumby prowadziła dla nich Katarzyna Maciąg, a taneczne Małgorzata Szumlańska. Nie zabrakło też zajęć rytmicznych, wokalnych i muzycznych prowadzonych przez Wiolettę Krzemińską i Wojciecha Kucharskiego. Nasi uczestnicy mieli okazję również odkrywać świat zmysłów na zajęciach z sensoplastyki, prowadzonych przez Dzidkę i Marka Harańczyków. Poznali co to jest masa nieniutonowa, eksperymentowali z cieczami, robili kolorowe i pachnące mieszanki.
Nie zapomnieliśmy też o naszych kinomanach - specjalnie dla nich graliśmy Detektywa Pikachu, Jestem M Misfit oraz Śnieżkę i fantastyczną siódemkę.

Tekst: M. Owczarek,
foto: E. Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus