logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 03 sierpnia 2021 09:18

W ostatnim tygodniu lipca

Ostatni tydzień lipcowych działań wakacyjnych w świetlicach wiejskich spędziliśmy bardzo aktywnie.
W Nowym Worowie rozpoczęliśmy warsztaty wyszywania hobby horsów, bawiliśmy się masą solną i konstrukcyjnymi słomkami. Bolegorzyn zjednoczył siły z Nowym Worowem i uczestniczył w warsztatach z motywem przewodnim koni. Wspólnie tworzyliśmy ramki do zdjęć. W Starym Worowie bawiliśmy się na świeżym powietrzu, skacząc na skakance, w workach, przeciągając linę i grając w piłkę. Ulubioną animacją okazały się bransoletki z włóczki. W Darskowie tańczyliśmy, a w ramach odpoczynku graliśmy w gry i śpiewaliśmy. W Warniłęgu królują zabawy i gry, a wycinanie i kolorowanie sprawia wiele przyjemności. Wraz z radą sołecką i sołtysem zorganizowali ognisko z kiełbaskami.
W Chlebowie gry, klocki i wycinanki oraz zabawy na placu zabaw były ulubionym zajęciem. Cieszyno dołączyło do akcji "Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami" i wykonało plakat oraz piękne maski. W Lubieszewie dzieci wytrwale robiły biżuterię z koralików, zaplatały kolorowe warkocze na włosach, budowały konstrukcje z klocków i puszczały bańki mydlane. W Rzęśnicy powstały piękne łapacze snów. Rurki konstrukcyjne były wspaniałą zabawą dla najmłodszych uczestników. Razem ze świetlicą w Kosobudach wzięli udział w warsztatach integracyjnych z projektu "Akcja integracja- efekt domina" To wspólnie spędzony czas na zabawach, grach i współpracy.
Tekst: Malwina Lucewicz
Zdjęcia: profile Fb świetlic wiejskich gminy Złocieniec

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus