logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 24 sierpnia 2021 09:36

Z wakacji czerpiemy pełnymi garściami

Kolejny wakacyjny tydzień pełen emocji i dobrej zabawy za nami.
W przedostatnim tygodniu sierpnia dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, które prowadziliśmy w świetlicach wiejskich.
W Starym Worowie tkały na krosienkach i utkały etui na drobiazgi. Ze słomy i kolorowej bibuły wykonały dekoracyjne pająki.
W Lubieszewie podczas zajęć plastycznych malowały różnymi technikami letnie pejzaże,
uczyły się gry w bilard, wzięły czynny udział w rozgrywkach w bierki.
W Stawnie bawiły się nakrętkami i układały ciekawe obrazki. Ze wspólnej zabawy masą solną powstał mały zwierzyniec. W Chlebowie uczyły się robić ogromne bańki. W świetlicowej pracowni wykonały papierowe maski i wachlarze, uczestniczyły w warsztatach robienia toreb z nadrukiem. W Rzęśnicy królowały projekty sukienek i dodatków, zabawy z hula hop, powstały również kolorowe papierowe liście, które udekorują świetlicowe okna.
W Bolegorzynie uczyły się robić brokatowe tatuaże, rysowały bajkowe postaci, układały puzzle i uczestniczyły w świetlicowym nocowaniu.
W Nowym Worowie zabawy sportowe, zajęcia plastyczne i nauka robienia jarzębinowych korali. W Cieszynie królowały kolorowe kartki, z których powstały jeżyki i wiatraczki. Dzieci malowały słoiczki na przyprawy, układały puzzle, brały udział w zajęciach sprawnościowych na placu zabaw. W Warniłęgu robiły kolorowe bransoletki, uczestniczyły w zawodach skakania na jednej nodze, malowały obrazki, skręcały kwiaty z bibuły. W Darskowie grały w gry stolikowe, skakały w gumę, układały koralikowe obrazki, malowały dłonie i odciskały je na kartonie. Zapraszamy do udziału w zajęciach, które prowadzimy w naszych świetlicach.

Tekst: Dorota Ambroziak
Zdjęcia: profile Fb świetlic wiejskich gminy Złocieniec

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus