logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 03 listopada 2021 14:36

Październikowe animacje w świetlicach wiejskich

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z październikowych aktywności, które prowadziliśmy w świetlicach wiejskich.
W Warniłęgu dzieci przygotowywały się do Halloween, a także ciągle szalały na parkiecie i robiły ozdoby z kolorowych liści. W Bobrowie malowały, grały, układały i obchodziły Święto Dyni. W Lubieszewie robiły kolorowe obrazki z liści i makaronu, spacerowały i przygotowywały się do Święta Dyni. W Stawnie robiły piękne ozdoby z darów jesieni.
Dzieci ze Starego Worowa, Chlebowa i Cieszyna szykowały wspólną imprezkę, a także robiły lampiony i bukiety.
W Kosobudach grały w gry planszowe, robiły dekoracje z liści i kasztanów oraz piękne dekoracje na Halloween. W Nowym Worowie dużo spacerowały. Nie zabrakło zabaw ruchowych. Powstały tam również jeże z masy solnej. W Bolegorzynie oprócz tego, że dmuchały i chuchały to miały również Dzień Ziemniaka i zabawy na świeżym powietrzu. W Rzęśnicy kropkowały, czyli wykonywały prace metodą dot paintingu, grały w gry planszowe i uwielbiały malować farbami.
W Darskowie dzieci tworzyły prace z kulek bibuły, spacerowały, uczestniczyły w warsztacie plecenia makram i grały w gry planszowe. W Cieszynie kobiety z Koła Gospodyń Wiejskich wspólnie spędziły czas, poznając tajniki robienia rurek z kremem.
We wszystkich świetlicach królowała gra domino w wersji XXL. Świetliczanki wzięły udział w warsztacie z przekazywania, akceptacji i interpretacji komunikatów w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019- 21 zachodniopomorskie.
Tekst: Joanna Olesiak
Zdjęcia: profile Fb świetlic wiejskich gminy Złocieniec

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus