logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 11 stycznia 2022 08:32

Grudniowe animacje złocienieckich świetliczanek

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z grudniowych animacji.
Był to czas warsztatów świątecznych. W Chlebowie tworzyliśmy ozdoby choinkowe, w Nowym Worowie filcowe zawieszki oraz najdłuższy łańcuch z bibuły.
W świetlicy w Warniłęgu w ramach współpracy ze Szkołą Podstawową w Nowym Worowie dzieci wykonywały ekologiczne ozdoby na choinkę oraz stroiki i ozdoby świąteczne na plastrze z drewna. W Stawnie i Lubieszewie tworzyły się skrzaty świąteczne oraz pachnące czekoladą i pomarańczą mydełka.
W Bolegorzynie powstawały zakręcone choinki, a w Cieszynie stroiki świąteczne na stół i drzwi.
W Bobrowie, gdy spadł pierwszy śnieg, dzieci ulepiły bałwana przed świetlicą, a później uczyły się jak wykonać gwiazdki z szyszki.
W Darskowie tworzyły kalendarze adwentowe oraz wesołe bałwanki. W Starym Worowie odbył się warsztat wykonywania listków i aniołków z makramy. W Rzęśnicy dzieci ozdabiały okna oraz wykonały ozdoby ekologiczne na choinkę.
Każdy uczestnik po wykonaniu pracy mógł zabrać swoje dzieło do domu. To również czas przygotowań do jarmarku bożonarodzeniowego oraz bardzo ciekawych warsztatów świątecznego makijażu.

Tekst: Anita Teodorczuk, Katarzyna Borowczak
Zdjęcia: profile Fb świetlic wiejskich gminy Złocieniec, E. Kordek, W. Kucharski

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus