logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 03 października 2022 12:09

Aktywny wrzesień w świetlicach wiejskich

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wrześniowych działań złocienieckich świetliczanek.
Wrzesień to miesiąc zabaw i aktywności.
W Cieszynie były to makaronowe ludki, makramowe choinki i dekoracje wykonanie z darów jesieni, które ozdabiają świetlicę.
Kosobudy głównie spędzały czas na grach i zabawach na placu zabaw. Poza tym dzieci wykonały liczne prace dekoracyjne. Najmłodsi wykonali ozdoby jesienne, lampiony i świeczki.
W Chlebowie powstały prace plastyczne, dzieci spędziły dużo czasu na świeżym powietrzu. Świetlica brała czynny udział w przygotowaniach do Powiatowego Święta Plonów w Nowym Worowie.
W Lubieszewie dzieci dużo lepiły z plasteliny. Zapoznały się z działaniem mobilnego studia fotograficznego. Świetliczanka uczestniczyła w warsztatach fotograficznych w Bierzwniku.
W Starym Worowie czas upłynął na pracach plastycznych, grach i zabawach. Dzieci wykonały makaronowe aniołki i zawieszki.
W Rzęśnicy dzieci chodziły na spacery, zbierały liście i kasztany, z których wykonały bukiety oraz prace jesienne.
W Nowym Worowie dzieci zmieniły dekoracje okienne i świętowały Dzień Kropki i Dzień Jabłka. Zorganizowany został turniej tenisa stołowego.
W Siecinie najmłodsi bawili się w kalambury, odgrywanie scen teatralnych oraz wykonały prace plastyczne z darami jesieni.
W Stawnie zapanowało malowanie i rysowanie jesiennych prac w ramce oraz układanie koralików.
W Bolegorzynie wrzesień minął głównie na grach i zabawach. Dzieci przygotowały również dekoracje na okna i ozdobiły nimi świetlicę. Miały okazję nauczyć się robić błyszczyk do ust.
W Bobrowie aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu, zbierały dary jesieni, które wykorzystały do różnych prac plastycznych i stroików.
W Warniłęgu odbył się Dzień Kropki, dzieci tworzyły dużo prac plastycznych oraz spacerowały, oglądając uroki jesieni.

Tekst: Aneta Figura
Zdjęcia: profile Fb złocienieckich świetlic wiejskich

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus