logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 01 grudnia 2022 12:35

Listopadowe działania w złocienieckich świetlicach

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z listopadowych działań złocienieckich świetliczanek.
Listopad, upłyną nam na przygotowaniach do obchodów Święta Niepodległości i Andrzejek, a pod koniec miesiąca pomalutku zaczęliśmy wkraczać w przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.
W Warniłęgu dzieci robiły skrzaty i listki z makramy, przygotowywały dekoracje świąteczne
i uczestniczyły w urodzinach swoich przyjaciół. W Nowym Worowie obchodziły Dzień Jeża i Misia, stoczyli turniej tenisa stołowego. W Siecinie skupiły się na obchodach Światowego Dnia Nauki dla Pokoju i Rozwoju. W Bolegorzynie odbywały się warsztaty kulinarne, gry i zabawy. W Starym Worowie przygotowały gwiazdy i łańcuch na choinkę oraz makramowe mikołaje. W Stawnie układały puzzle, były gry i zabawy z piłką. W Cieszynie odbyły się warsztaty z makramy, zajęcia plastyczne i rozgrywki w tenisa stołowego. W Rzęśnicy dzieci bardzo chętnie układały klocki konstrukcyjne, a w czasie zajęć plastycznych robili gwiazdki z makramy i choinki. W Kosobudach grały w gry planszowe, tenisa stołowego, bawiły się w „ciuciubabkę” i kolory. Dorośli uczestnicy stworzyli strefę kibica oraz ćwiczyli fitness. W Lubieszewie dzieci zrobiły własne aniołki z makramy. Odbywały się rozgrywki w tenisa stołowego, gry i zabawy ruchowe oraz zajęcia plastyczne. W Bobrowie odbyły się warsztaty makramowe i kulinarne. Dzieci robiły prace plastyczne, były gry i zabawy. W Chlebowie układały klocki konstrukcyjne, wykonały prace plastyczne, a także napisały list do Świętego Mikołaja.
W listopadzie świetliczanki uczestniczyły również w warsztatach, pt. „Spektakl z głowy” w ramach Programu Edukacji Kulturowej w Województwie Zachodniopomorskim-Dalej Razem. Wzięły również czynny udział w Złocienieckich Śpiewach Historycznych, wykonując utwór „Płynie Wisła, płynie”.

Tekst: Joanna Olesiak
Zdjęcia: profile Fb złocienieckich świetlic

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus