logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
niedziela, 17 marca 2024 19:08

Sobotnie warsztaty KIDS

Sobotnie warsztaty dla dzieci dniem pełnym fascynujących doświadczeń i kreatywnych możliwości.
Pierwszy z warsztatów, prowadzony przez niezastąpionego Robba Maciąga przeniósł dzieci w magiczny świat Tybetu - Krainy Wiecznego Śniegu.
Podczas spotkania poznali tajniki kultury i zwyczajów tego fascynującego regionu, szczególnie skupiając się na obchodach Nowego Roku Tybetańczyków, znanego jako Losar.
Kolejne warsztaty libańskie z Michaliną Kupper, w których dzieci miały okazję nie tylko tworzyć mydełka, ale także wsłuchiwać się w fascynujące opowieści. Sala, w której odbywały się warsztaty, tętniła życiem i uśmiechami.?
Dzień warsztatów zakończył występ Paprykalaba. W ramach zajęć dzieci miały okazję doświadczyć muzyki wyjątkowo – na warzywach! Warzywa, które są niezbędne dla zdrowia, okazały się również idealnym materiałem do tworzenia instrumentów muzycznych. Dzieci grały na fletach z marchewek, puzonach z kabaczków, grzechotkach z dyni, papryki i arbuza, co przyniosło nie tylko radość, ale także naukę o kreatywnym wykorzystaniu codziennych przedmiotów. ???
tekst: J.Mikulec
zdjęcia: E. Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus