logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 18 marca 2024 13:45

Złocieniec na 16 Południku- warsztatowa niedziela

?‍?‍?‍?Złocieniec na 16 Południku tętnił życiem, gdy festiwal podróżniczy KIDS zapewnił dzieciom i ich rodzinom niezapomniane doznania. W ramach tego wydarzenia odbyły się różnorodne warsztaty, które dostarczyły uczestnikom nie tylko rozrywki, ale także edukacji i kulturalnego wzbogacenia.?‍?‍?‍?
Niesamowita Michalina Kupper poprowadziła warsztaty bliskowschodnie pod tytułem "Herbatka u Sułtana". Dzieci miały okazję poznać tajniki kultury Bliskiego Wschodu i spróbować tradycyjnych napojów.
Kolejnym fascynującym punktem programu było prowadzone przez Robba Maciąga warsztaty "ANARUKU", które zapoznały młodych uczestników z tajemnicami natury i życia w Arktyce.
Nie zabrakło również rozrywki w kinowym holu, gdzie Maciej Przybytniak z Psia Kostka Klub Gier Planszowych prezentował gry planszowe z różnych zakątków świata. Śmiech i wspólna zabawa w towarzystwie przyjaciół były gwarantowane.
Można było uczestniczyć w warsztatach kulinarnej przygody pod nazwą "Świat je ryby na surowo", które poprowadzili Olin Gutowski i Tomasz Łajczak w kuchni Dialogu.
tekst: J.Mikulec
zdjęcia: E. Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus