logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 19 czerwca 2024 12:24

„Jedyna taka wystawa w roku"

Kreatywność i Pasja na Wernisażu w Złocienieckim Ośrodku Kultury

Wczorajsze otwarcie wystawy prac uczestników zajęć artystycznych, prowadzonych pod okiem Elżbiety Kordek, przyciągnął liczne grono dzieci, rodziców, ale również miłośników sztuki i kreatywności.
Wystawę można podziwiać w "Galerii na Ścianie" Złocienieckiego Ośrodka Kultury przez najbliższe tygodnie.
 
Elżbieta Kordek, instruktor sekcji artystycznej, z entuzjazmem opowiadała o sukcesie tegorocznych zajęć.
Z radością podkreśliła, że oferta skierowana zarówno do młodszych, jak i starszych uczestników, cieszyła się ogromną popularnością.
W tym roku szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty fotograficzne. Słowa George’a Eastmana: „Światło tworzy zdjęcie. Musisz je czuć, podziwiać i kochać.
Przede wszystkim jednak poznawaj światło. Studiuj je ze wszystkich sił, a poznasz klucz do fotografii” były mottem przewodnim tych zajęć.
Uczestnicy mieli okazję nie tylko poznać tajniki fotografii, ale także odkryć, jak światło wpływa na jakość i wyrazistość zdjęć.
 
Na wystawie zaprezentowane zostały różnorodne prace plastyczne, ceramiczne i fotograficzne, które powstawały podczas zajęć trwających od września zeszłego roku do czerwca bieżącego roku.
W każdym dziele widać było pasję, zaangażowanie i indywidualne podejście uczestników.
 
Jeśli rysujesz, malujesz, masz zdolności rękodzielnicze lub po prostu chcesz spróbować swoich sił i spędzić kreatywnie czas w Złocienieckim Ośrodku Kultury – serdecznie zapraszamy do naszych pracowni po wakacjach!
To idealna okazja, aby rozwijać swoje talenty, poznawać nowych ludzi i czerpać radość ze sztuki.
 
Tekst: J. Mikulec
Fotorelacja R. Jankowska Reczko, J. Mikulec

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus