logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 05 listopada 2013 12:37

Mądrość SDM przemówiła

Stare Dobre Małżeństwo po raz kolejny odwiedziło Złocieniec. Tradycyjnie, sala widowiskowo-kinowa Złocienieckiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi publicznością.

Podczas ponad dwugodzinnego koncertu zespół zaprezentował kompozycje z nowej płyty „Mówi mądrość”, wypełnioną poezją Loebla i Rybowicza. Aplauz wywołały także piosenki najbardziej znane - "Jak", "Gloria", „Bieszczadzkie Anioły” czy "Czarny blues o czwartej nad ranem". Słuchacze nucili je wraz z zespołem. Wysłuchane w skupieniu zachęciły do rozmyślań na poetycko ujęte tematy. Do takiej refleksji skłaniały także głębokie komentarze wokalisty, przeplatające poszczególne utwory - początkowo dość melancholijne, pesymistyczne, na koniec nabrały optymizmu i dowcipu.

Bisom nie było końca, gromkie oklaski nie milkły, owacje - nawet na stojąco. Zespół wielokrotnie wychodził do publiczności. Nie odmawiał autografów i wspólnych zdjęć.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus